13235324_585866144918047_3658904763335861152_oWARSZTATY – ZMIEŃ DOBRE NA ZDROWSZE!

PO CO:

Swoją przygodę z edukacją w zakresie zdrowia zaczęłam rok temu. To wtedy zrodził się we mnie pomysł, aby podzielić się tym, do czego sama doszłam i co wypracowałam przez wiele lat pełnych wzlotów i upadków. Teraz chcę zarazić również i Ciebie dobrą energią, pozytywnym nastawieniem i poczuciem że wszystko Ci się „zachce”.

Na moich warsztatach spojrzysz na dietę i zdrowie z zupełnie innej strony. Pokażę Ci na własnym przykładzie, że można zdrowo żyć, racjonalnie tracić kilogramy nie tracąc radości, satysfakcji i spełnienia. Nie sztuką jest zastosować dietę, schudnąć w miesiąc 12 kilogramów, a potem obserwować występujący efekt jo-jo. Prawdziwym wyzwaniem jest tak zmienić nawyki i styl odżywiania, aby utrzymać to co zostało wypracowane ciężką pracą.

Oprócz konkretnej fachowej wiedzy, ciekawych przepisów oraz opisu zalet diety bezglutenowej, w czasie naszego spotkania zainspiruję Cię również do kreatywnych działań i ćwiczeń. Nie czekaj więc dłużej, zawalcz o siebie i swoją lepszą przyszłość! Zapisz się, ilość miejsc jest ograniczona!

DLA KOGO:

Warsztaty dedykuję wszystkim osobom, które mają chęć zmienić swoje życie na poziomie racjonalnego odżywiania, naturalnych metod leczenia i aktywności fizycznej, ale nie do końca wiedzą jak się za to zabrać. Wszystkim tym, które wierzą, że dobre samopoczucie i sprawność fizyczna, jak również energia mentalna biorą się z tego jak jedzą, traktują siebie i swoje ciało, oraz czym się kierują na co dzień. Będzie to również fantastyczne szkolenie, dzięki któremu pogłębisz posiadaną już wiedzę, uzupełnisz braki i spojrzysz na zdrowy styl życia z zupełnie nowej perspektywy.

Zachęcam do wzięcia udziału w szkoleniu tych, dla których będzie to początek zupełnie nowej przygody oraz doświadczonych miłośników i pasjonatów ekologicznego trybu życia. Dajcie sobie szansę na nowe lepsze postrzeganie siebie!

PROGRAM:

Mity o dietach.
3 sposoby jak w swojej głowie zmienić podejście i wprowadzić zdrową filozofię życia.
Przepisy – szybkie, łatwe i smaczne.
Dlaczego warto stosować dietę bezglutenową? Oto 5 podstawowych zalet.
Czego się wystrzegać, a co koniecznie włączyć w podstawy naszego planu żywieniowego?
Śniadanie: dlaczego je jeść i co powinno się na nie składać? Szybkie przepisy na przygotowanie.
3 podstawowe nawyki które nie pozwalają nam schudnąć.
5 zdrowych produktów które zastąpią nam słodycze.
Nasze ciało i umysł to jedność: jesteśmy tym czym jemy i co stosujemy – holistyczne podejście do jednostki.
Ukryte zalety witaminy C, wody utlenionej oraz witaminy D.
Zatajony przez lekarzy, naturalny sposób ochrony przed zapadalnością na raka.
7 zalet regularnego treningu.
Brzuch: tu znajdują się najważniejsze mięśnie – 5 prostych ćwiczeń na jego wzmocnienie.
Co jeść po treningu? Jak dobierać produkty?
Przetrenowanie i jego objawy – ile i jak optymalnie ćwiczyć?

SPOTKAMY SIĘ 24 września 2016 w godzinach 10-14:30

Miejsce: Warszawa

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

CENA REGULARNA DLA 1 OSOBY od 15 sierpnia – 399 zł

UWAGA! Jeśli zapiszesz się do 15 sierpnia, za warsztaty z Zuzą zapłacisz 369 zł

W czasie warsztatów będzie okazja, aby spróbować wyjątkowego koktajlu waniliowego z dodatkiem mango. Taki napój zawiera dawkę wszystkich niezbędnych składników odżywczych, takich jak białko, węglowodany, tłuszcze, błonnik pokarmowy, witaminy oraz składniki mineralne. Dla osób prowadzących aktywny tryb życia takie koktajle stanowią znakomitą alternatywę dla regularnego posiłku, a także mogą być uzupełnieniem codziennej diety.

Zachęcam do spróbowania!