mistrzowski-coaching

Aby jeszcze bardziej sprostać Waszym oczekiwaniom stworzyłam program mający przygotować dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe  do efektywniejszego osiągania celów postawionych sobie w dziedzinie sportu oraz karierze z nim związanej.

Mistrzowski Coaching Zawodników

W każdej dziedzinie naszego życia, ale szczególnie w zawodniczej karierze sportowca, wsparcie, motywacja i samoświadomość odgrywają niesamowicie istotną rolę. Aby osiągać sukcesy potrzebujemy odpowiednich osób które w kreatywny i twórczy sposób nas pokierują, dodadzą potrzebnej energii oraz rozbudzą uśpiony potencjał, który w każdym z nas drzemie. Szczególnie istotne jest to aby poznać swoje zasoby, tym czym dany Zawodnik dysponuje, dostrzec słabe i mocne strony oraz wypracować takie techniki które pozwolą nam wznosić się wszej i wyżej. I właśnie po to stworzyłam metodę pracy ze Sportowcami – Mistrzowski Coaching Zawodników, która ma na celu poprzez prowokujący, zmuszający jednostkę do myślenia proces, poszerzyć jej wiedzę o samym sobie i znaleźć punkt który będzie zapalnikiem, przepustką do kariery sportowej. Techniki które realizuję w swojej pracy oparte są na ukazaniu strategii którymi każdy z nas nieświadomie dysponuje i stworzenie nowych opartych na sile, wiedzy, znajomości własnego ciała i samych siebie.
Bo tylko dogłębne poznanie tego czym dysponujemy i mentalna praca nad sobą otworzy wszystkie drzwi które w naszych umysłach dotychczas były zamknięte. A wtedy to co tak długo było dla Was nieosiągalne, będzie na wyciągnięcie ręki…
Nie ma więc co czekać… Zawalcz o swoją karierę, o siebie. Poczuj że wreszcie dajesz z siebie wszystko a nawet więcej, aby osiągnąć to czego tak naprawdę pragniesz.

Mistrzowski Coaching Dorosłych Zawodników ma na celu:

– efektywnie i szybko pracować nad celami Zawodnika
– wsparcie rozwoju i doskonalenie Klienta w zakresie postawionych sobie wyzwań/celów
– zwiększenie indywidualnej świadomości, możliwości ułatwiających dojście do okreslonego rezultatu.
– poznanie i wykorzystanie 4 podstawowych strategii którymi kierujemy się w życiu opartych na programie „ Linii Źycia – Lider kreatywny”
– ujrzenie zasobów którymi się dysponuje, zwiększenie ich i wypracowanie nowych potrzebnych do osiągania sukcesu/ zwycięstwa z wykorzystaniem prowokujacych technik którymi dysponuje coaching
– radzenie sobie ze stresem – paraliż czy mobilizacja ? Jak wplywa na Ciebie i co możesz zrobić aby skutecznie sobie z nim radzić?
– zestawienie porażki kontra sukcesu – poznanie lęków, obaw w jednym i drugim apekcie.( co oznaczają? ; jak wpływają? ; do czego prowadzą? )
– budowanie mentalności Mistrza – indywidualny rozwoj jako człowieka i sportowca – praca nad obszarami których poprawienie przyniesie korzyści w dziedzinie sportu.
-poszerzenie informacji w obszarach mentalno-psychologicznych i na tej podstawie opracowanie technik umożliwiających jak najlepsze wykorzystanie potencjału tkwiącego w Zawodniku/ Drużynie
– wmocnienie kondycji mentalnej Zawodnika
– stworzenie profilu Zawodnika, który ma na celu ukazanie nastawienia, postawy, przekonań na temat własnej osoby obejmujący poniższe zagadnienia :
a. energia mentalna – jej poziom i wykorzystywanie w akcji
b. podejmowanie działań, ryzyka
c. zaangażowanie w grę
d. role przyjmowane na boisku w sytuacjach stresujących
e. motywacja a stres – co jest ich punktem zapalnym w sporcie