NA6A9737

MÓW MI ZUZA

Długo czekałam na ten moment.

Mnóstwo przygotowań, zaangażowania i zdobywania wiedzy wreszcie przyniosło zamierzony efekt. Ruszam z moim nowym pomysłem na siebie, na życie.
Ci którzy znają mnie bliżej, wiedzą jak wiele wyrzeczeń musiałam ponieść aby znaleźć się w miejscu, w którym jestem. Wiedzą jak ciężko pracowałam na to kim się stałam, jakie wartości wyznaję i jaką wolę walki i determinację mam w sobie aby dojść do celu.

Schudłam 12 kg, zmieniłam całkowicie nawyki żywieniowe, (m.in. wyeliminowałam gluten), zgłębiam wiedzę na temat naturalnej medycyny niekonwencjonalnej i wsłuchuję się w potrzeby mojego organizmu. Zaczęłam praktykować kilkudniowe głodówki, postawiłam na sport – biegam coraz dłuższe dystanse i każdego dnia pokonuję własne słabości.

Dziś wierzę, że wszystko jest możliwe. Tylko od nas zależy jak wykorzystamy i przeżyjemy nasze życie. W zeszłym roku dokonałam rewolucji i zrozumiałam, że praca z ludźmi, motywowanie ich i szukanie najlepszych stron każdego z nas jest tym, czemu chcę się poświęcić. Połączyłam te wszystkie dziedziny, wsparłam się profesjonalną wiedzą, a także szkoleniami z zakresu dietetyki, coachingu kryzysowego i treningu personalnego z klientem. Dostałam kopa od życia. Niepowtarzalną szansę, której nie zamierzam zmarnować. Liczę, że to co robię zainteresuje Was i nabierzecie chęci  do zmienienia swojej drogi życiowej razem ze mną. A zapewniam Was ze przy mnie zmiany na lepsze są nieuniknione.

Wiec podejmij to wyzwanie i śmiało zacznij patrzeć przed siebie a będziesz zdziwiony co możesz dostrzec.